صفحه ها
دسته
دانلود
وبلاگ دوستان
پیوندها
وبلاگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 384849
تعداد نوشته ها : 571
تعداد نظرات : 506
Rss
طراح قالب
موسسه تبیانعماد افروغ خواستار اجرایی شدن طرح تشکیل شورای سیاستگزاری متشکل از استراتژیست ها و کارشناسان فرهنگی و رسانه ای حوزوی و چه دانشگاهی از سوی مقام معظم رهبری شد.
عماد افروغ در گفت و گو با خبرآنلاین می گوید که باید به سمتی برویم که مردم مدافع رسانه ملی باشند و به گونه ای برخورد نشود که به دلیل برخوردهای سلیقه ای رسانه ملی مردم به طور طبیعی خواهان رسانه خصوصی شوند کما اینکه امروزه به نظر می رسد رسانه ملی ما بر این مطالبه افزوده است و کم وبیش عده ای خواهان راه اندازی رسانه خصوصی و تغییر در قانون اساسی هستند.
وی یادآوری می کند : بعد از مدتی رسانه ملی از طریق میزگردهای معدود متوجه این معنا شد و شور و نشاطی را به جامعه برگرداند و فضای سیاسی را نسبتا تلطیف نمود اما مجددا به سیاق قبلی خودش رجوع کرد و آن میزگردهای معدود را یک طرفه برگزار نمود در واقع سیاست رسانه ملی کماکان متمایل به نگاه یک طرفه جانبدارانه و جناحی است .
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هفتم درباره اینکه آیا مجلس یا سایر نهاد نظارتی می توانند اقداماتی را پیش بینی کنند که مانع تداوم سیاست های جناحی رسانه های صدا و سیما شوند از طرحی خبر می دهد که هنوز اجرایی نشده و استنباط او این است که نظر مقام معظم رهبری نیز حکایت از همراهی با آن دارد.

دسته ها : سیاسی
X